Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / T-Mobile - neomezená data zdarma

T-Mobile - neomezená data zdarma

Po dobu nouzového stavu nabídne svým firemním zákazníkům neomezená data zdarma.

T-Mobile si je vědom závažnosti stávající situace, a proto přistupuje k mimořádnému kroku. Po dobu nouzového stavu nabídne svým firemním zákazníkům neomezená data zdarma.

"Plně si uvědomujeme závažnost současné situace i nejistotu, kterou naši zákazníci pociťují" říká Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: "Aktuální nabídkou chceme přispět svým dílem k zachování přirozeného běhu české ekonomiky a bezproblémovému chodu státních institucí, a zpříjemnit všem život v době, která je pro nás všechny velmi náročná."

Nouzový stav představuje značnou zátěž pro firmy a státní instituce. Pro zmírnění dopadů aktuální situace na chod ekonomiky umožní T-Mobile využívat neomezená data zdarma všem zákazníkům s Rámcovou smlouvou. Naši zákazníci i jejich koncoví uživatelé, kteří nyní aktivně data čerpají, budou mít od 18.3. aktivována neomezená data zdarma. Nabídka platí po dobu vyhlášeného nouzového stavu, předběžně do 30. dubna 2020 U tarifů, které nabídku využijí, nebude do konce této mimořádné nabídky možné měnit stávající nastavení datových zvýhodnění a datového objemu.

Pro aktivaci stačí mít nyní aktivní data v rámci svého mobilního hlasového tarifu, případně datového zvýhodnění. Stávající nastavení ostatních služeb tato nabídka nijak nemění.

Věříme, že naše pomoc usnadní v současné nelehké situaci běh Vaší společnosti a pomůže Vašim zaměstnancům zůstat v kontaktu s kolegy a zajistit tak plynulý chod firmy i při práci z domova.

Váš T-Mobile

Novinky / Upozornění
T-Mobile - neomezená data zdarma Po dobu nouzového stavu nabídne svým firemním zákazníkům neomezená data zdarma.
U Z A V Ř E N O pro veřejnost veškeré požadavky budou řešeny po předchozí telefonické, či e-mailové dohodě.
HelpDesk - úprava pracovní doby HelpDesk - pondělí až pátek - 7.00 - 12.00 hodin a 13.00 - 15.00 hodin.
Další novinky...
HelpDesk CIT

Otevírací doba platná od 11.3.2020 do odvolání

U Z A V Ř E N O pro veřejnost

veškeré požadavky budou řešeny po předchozí

telefonické, či e-mailové dohodě.

Kartové centrum telefon: 38 903 2107; 38 903 2117

                           e-mail: vkubak@jcu.cz

Helpdesk telefon: 38 903 1234

 

                      Mobil: 724 859 137

E-mail:  helpdesk@rt.jcu.cz

Více informací ZDE