Nacházíte se zde: Úvod / Licence

Licence

Přehled licencí dostupných uživatelům na JU.

Bentley Select

Multilicence produktů v rámci programu Bentley Select.

Bentley Select - Více...

EPIS - právní předpisy

Licence právního SW pro 30 uživatelů.

EPIS - právní předpisy - Více...

ESRI (ArcGIS)

Multilicence ESRI produktů na JCU („ESRI site licence“) je určena pro potřeby výuky, výzkumu a umožňuje správu a administraci budov JCU.

ESRI (ArcGIS) - Více...

Matlab Campus-Wide licence

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích je vlastníkem Campus-Wide License – celouniverzitní licence pro MATLAB, Simulink a jejich nadstavby. Zaměstnanci a studenti mohou tyto produkty používat pro výuku, výzkum a studium. Licence uživatelům umožňuje instalovat produkty jak na počítače vlastněné univerzitou, tak na soukromé počítače studentů a zaměstnanců univerzity, a to v neomezeném množství.

Matlab Campus-Wide licence - Více...

Salamander 2.5

Celouniverzitní licence souborového manažeru. Program je možné instalovat na všech PC a noteboocích, které patří JU. Navíc mohou učitelé a studenti používat produkt Servant Salamander a plugin PictView pro vzdělávací účely doma a na kolejích.

Salamander 2.5 - Více...

STATISTICA

Multilicence statistického softwaru od firmy TIBCO Software Inc.

STATISTICA - Více...

TeamViewer Corporate

Program pro uživatelskou podporu - vzdálené připojení k PC.

TeamViewer Corporate - Více...

Akce dokumentů

Novinky / Upozornění
Odstávka IS/STAG - v pondělí 2.8. od 16.00 hodin V pondělí 2.8.2021 od 16.00 hodin nebude dostupný portál, webové služby a tlustý klient (šedý STAG) IS/STAG. Odstávka proběhne z důvodu údržby a potrvá do cca 18.00 hodin. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.
Výpadek autentizačních služeb 16. 3. 2021 Dne 16. 3. 2021 došo ve večerních hodinách k výpadku autentizačních služeb.
Plánovaný výpadek při upgradu páteřního routeru v Českých Budějovicích Plánovaný výpadek při upgradu páteřního routeru v Českých Budějovicích
Odstávka / upgrade iFIS, IPS - úterý 3. 11. od 17. hodin do cca 20. hodin. Z důvodu odstávky serveru fisw bude nedostupný systém iFIS, IPS, nefunkční budou tisky přes centrální tiskárny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Další novinky...
HelpDesk CIT

 

             

 

E-mail:  helpdesk@rt.jcu.cz

Více informací ZDE