Nacházíte se zde: Úvod / Projekty / Fond rozvoje CESNET

Fond rozvoje CESNET

Soubor FR CESNET 440/2012: Rozšíření zálohování a archivace dat centrálních služeb na JU
V rámci projektu FR CESNET č. 440/2012 byla na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích (JU) vybudována zálohovací infrastruktura využívající datová úložiště CESNET. Zálohovací ninfrastruktura je používána k zálohování a k archivaci dat centrálních služeb na JU (http://www.jcu.cz).
Soubor Troff document FR CESNET 630R1/2018: Ověření výkonu a spolehlivosti distribuovaného úložného systému Ceph v prostředí geograficky oddělených lokalit e-infrastruktury CESNET
V rámci projektu FR CESNET č. 630R1/2018 byl na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích (JU) vybudován Ceph cluster, díky kterému JU získalo vysoce škálovatelné datové úložiště, které slouží k provozu virtualizačních platforem na JU i k bezpečnému ukládání stále rostoucího množství dat.
FR CESNET 653/2019: Vytvoření a implementace klienta služby validator.cesnet.cz
V rámci projektu FR CESNET č. 653/2019 byly vytvořeny dva Java klienti služby validator.cesnet.cz a provedena jejich implementace do centrálního úložiště dokumentů a aplikace iFIS na jedné straně a do studijní agendy IS/STAG na straně druhé, což jsou ve svých kategoriích jedny z nejpoužívanějších aplikací na českých VVŠ.

Akce dokumentů

Novinky / Upozornění
Krátkodobý výpadek serveru Oracle 18.10.2021 v 21.00 hodin proběhne restart databáze Oracle na serveru ora.jcu.cz z důvodu změny parametrů databáze.
ZVEME VÁS NA SNÍDANI: M365 Business Breakfast: Přešli jsme do Microsoft 365 - Co dál?
Writefull Od středy 15.9. disponuje JU nástrojem Writefull.
Další novinky...
HelpDesk CIT

 

             

 

E-mail:  helpdesk@rt.jcu.cz

Více informací ZDE