Nacházíte se zde: Úvod / Licence / TeamViewer Corporate

TeamViewer Corporate

Program pro uživatelskou podporu - vzdálené připojení k PC.

Jihočeská univerzita zakoupila časově neomezenou licenci TeamViewer Corporate, která umožňuje vzdálené ovládání jakéhokoli počítače způsobem, který není odlišný od fyzické přítomnosti přímo u počítače – a to i za bránami firewall. Vašemu partnerovi stačí pouze spustit malou aplikaci, ke které není nutná instalace ani oprávnění správce.

Program je možné nainstalovat na libovolné PC ve vlastnictví JU. Volně dostupné klienty (ke stažení z webuwww.teamviewer.com) lze nainstalovat na jakýkoliv PC. Customizovaný klient pro JU je k dispozici na této adrese: http://get.teamviewer.com/qs_ju

Zakoupená licence Corporate dovolí využít max 3+1 kanálů na TeamViewer server (www.teamviewer.com), takže max. čtyři správci se mohou v jeden okamžik připojit ke vzdálenému PC pomocí tohoto programu.

Na webu www.teamviewer.com je možné vytvořit vlastní účet a propojit jej s klientem TeamViewer, je možné pomocí tohoto účtu vytvářet skupiny uživatelů a také customizovat podle svých potřeb klientské programy tak, aby uživatelé byli zařazováni automaticky do skupin. Existuje celá řada dalších možností, jak program využít (prezentace,...).

Licenční číslo, důležité instalační soubory a manuály jsou pro správce dostupné na sdíleném disku \\store.jcu.cz\archive ve složce Misc\TeamViewer.

Licence jsou dostupné pouze pro správce IT na JU.

Správcem licence je RNDr. Josef Milota.


 
Součást:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Novinky / Upozornění
Výpadek aplikací / databází FIS, Verso, IPS, EGJE, Mzdy, Beta je ukončen Výpadek aplikací / databází FIS, Verso, IPS, EGJE, Mzdy, Beta je ukončen. Vše by mělo být funkční.
Writefull Od středy 15.9. disponuje JU nástrojem Writefull.
Další novinky...
HelpDesk CIT

 

             

 

E-mail:  helpdesk@rt.jcu.cz

Více informací ZDE