Nacházíte se zde: Úvod / Licence / ADOBE - nákup, licencování atp. / Pravidla nákupu - souhrn

Pravidla nákupu - souhrn

 

Nákup licencí produktů Adobe Creative Cloud

Dochází k významnému zlevnění o cca 40 % produktů Adobe licencovaných formou předplatného, tzv. produktů Adobe Creative Cloud pro akademické členy sdružení EUNIS-CZ.

Zvýhodnění bylo dosaženo díky zkumulování jednotlivých nákupů všech členů v cloudovém licenčním programu VIP pomocí tzv. Propojeného členství (Linked Membership), což umožnilo posunout jednotlivé VIP účty do cenové hladiny Level 4, která představuje oproti základní cenové hladině Level 1 úsporu cca 40%. Jednotlivé účty jsou nadále nezávislé, tedy mají svou vlastní správu, svého původního administrátora, své původní výroční datum, svého vlastního prodejce.

Kterých produktů se zvýhodnění týká?
•    Jednotlivé aplikace Adobe CC, např. Photoshop, Illustrator, InDesign, Animate, Muse, Premiere a další
•    Balík produktů a služeb Adobe Creative Cloud Všechny Aplikace
•    Platí pro licence na jméno (Named license) i na počítač (Device license)

Na koho se zvýhodnění vztahuje?
Zvýhodnění se vztahuje na všechny akademické členy sdružení EUNIS-CZ

Jak se připojit k Propojenému členství?
•    Vaše stávající VIP účty (existující k cca 15. 3. 2018) jsou k Propojenému členství připojeny automaticky a jsou tedy automaticky posunuty do Levelu 4. Pravděpodobně jste již dostali mail z Adobe, který Vás informuje o zařazení Vašeho účtu do tzv. VIP Select (vyšší levely programu VIP jsou nazývány VIP Select).
•    U nových VIP účtů je potřeba, aby prodejce, který pro Vás účet zakládá, požádal prostřednictvím distributora o připojení k Propojenému členství.

Žádosti nových členů budou u distributora shromažďovány a hromadně vyřizovány jednou za měsíc, vždy k 15 dni měsíce. Doporučujeme si před objednávkou ověřit u Vašeho prodejce, zda je schopen zajistit připojení Vašeho účtu pod Propojené členství.

Informace o licenčním programu Adobe VIP naleznete v letáku zde:
www.amsoft.cz/mailings/2018-03-27-eunis/eunis-licencovani-adobe-2018-04.pdf

 

Nákup trvalých licencí Adobe v programu CLP
Členové EUNIS-CZ mají velmi výhodné podmínky i pro nákup trvalých licencí Adobe v programu CLP (nejvýhodnější hladina - Level 3), kde jsou dostupné produkty Acrobat, Lightroom, řada Elements, FrameMaker a některé další.


Pro další podrobnosti, prosím, kontaktujte svého prodejce Adobe nebo distributora:
Amos Software, tel. 284 011 211, e-mail obchod@amsoft.cz, www.amsoft.cz

Novinky / Upozornění
Výpadek firewallu a jím chráněných služeb V pátek dne 16.4.2021 od 15:30 hodin bude plánovaný výpadek firewallu pro ekonomické agendy, EGJE a STAG. Délka výpadku bude cca 30 minut.
Odstávka Versa ve středu 7.4. od 14.00 hodin Ve středu 7.4. od 14:00 nebude dostupný systém VERSO (ZAD, LL, CŽV) z důvodu upgradu systému. Odstávka potrvá cca do 19:00. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
Výpadek autentizačních služeb 16. 3. 2021 Dne 16. 3. 2021 došo ve večerních hodinách k výpadku autentizačních služeb.
Plánovaný výpadek při upgradu páteřního routeru v Českých Budějovicích Plánovaný výpadek při upgradu páteřního routeru v Českých Budějovicích
Další novinky...
HelpDesk CIT

 

             

 

E-mail:  helpdesk@rt.jcu.cz

Více informací ZDE